about us
استراتژی و اهداف شرکت


۱) مشتری مداری


شرکت تلاش مینماید همانند گذشته با استفاده از کادر فنی و مجرب خود در تحویل و سرویس دهی به موقع و ارائه خدمات کارشناسی در تولید محصولات نهایی و انتخاب صحیح ماده ی اولیه مورد نیاز مشتری، به عنوان تامین کننده ی اصلی و وفادار به مشتریان خود فعالیت نماید.

۲) تنوع محصولات

با توجه به افزایش تعداد شرکت های بازرگانی در بازار و به وجود آمدن رقابت جهت افزایش فروش خود ، این شرکت ها مجبور به ایجاد تنوع در محصولات میشوند.لذا این شرکت نیز به منظور همگام بودن با نیازهای مشتریان ، تلاش به افزایش تنوع در محصولات جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان خود می باشد.

۳) کنترل کیفی

شرکت با بهره گیری از دانش فنی روز اروپا یی و تجهیزات کنترلی مدرن و دانش فنی به روز مدیریتی خود ،همواره تلاش مینماید تا کیفیت مواد اولیه خود را به منظور تولید محصولات و مواد اولیه با کیفیت به شرکت های تولید کننده و همکار، تا حد الامکان ثابت نگه دارد.

تاریخچه

شرکت ایمن صنعت سها در سال 1392 تاسیس گردید و در بدو تاسیس تامین کننده مواد اولیه پالایشگاه و پتروشیمی بود و سپس از سال 1399 واردات مواد شیمیایی را آغاز کرده است.تامین مستمر مواد اولیه شیمیایی همواره یکی از دغدغه های اصلی تولیدکنندگان و کارخانجات صنعتی بوده است.شرکت ایمن صنعت سها به عنوان وارد کننده مستقیم; مواد اولیه با کیفیت مورد نیاز صنایع مختلف در صنایع غذایی و صنعتی. مواد شیمیایی شامل: حلال های صنعتی، مواد شیمیایی صنعتی، کودهای شیمیایی، مواد اولیه صنعت آبکاری، مواد پلیمری، رنگ و رزین، صنایع شوینده، ریخته گری، مواد مصرفی تصفیه آب، صنایع آرایشی و بهداشتی، داروسازی و صنایع غذایی سیاست های سختگیرانه انبارداری ما ایمنی و یکپارچگی موجودی را همیشه تضمین می کند تا با موفقیت با نیازهای مشتری مطابقت داشته باشد. ما مطمئن هستیم که مواد تشکیل دهنده ما موفقیت شما را به همراه خواهد داشت.
14
اعضای تیم
2
شعبه
1392
تاسیس شرکت
150
مشتری رضایتمند